• پردیس،منطقه صنعتی خرمدشت،20متری غربی،خیابان سوم غربی،پلاک 117
  • nakosteel@gmail.com
ناکو استیل

پرسکاری ضربه ای

گروه صنعتی ناکواستیل با سابقه مستمر فعالیت با سازندگان محصولات فلزی و با بهره‌مندی از امکانات تولید و کادر مجرب آماده ارائه خدمات پرسکاری ضربه ای و ساخت قطعات فلزی در تناژ 60 تن در کمترین زمان می‌باشد.انواع عملیات برشکاری که به وسیله ماشین‌های ما صورت می‌گیرد عبارتند از: سوراخکاری، شیارزنی، منگنه زنی، فاق زنی، نیم فاق زنی، نیشتر زنی، جدا کردن، قطع کردن، دوره بری، برش غلتک، تراشیدن.ما در ناکو استیل  قادر به شکل دادن و برش فلزات، متناسب با نیاز شما و طبق قالب‌های ارائه شده شما هستیم و مدعی هستیم با مونتاژ تخصصی سفارشات پرس و خمکاری ورق فلزی تولیدی‌های صنعتی می‌توانیم فرآیند توسعه محصول را کوتاه و بازده سرمایه‌گذاری آن‌ها را بهبود دهیم.

0 +
سال حضور موفق
پرسکاری ناکو استیل

مزیت‌های خدمات پرسکاری ضربه ای ناکو استیل

  • برخورداری از دستگاه‌های پیشرفته پرس ضربه ای:

سالن پرسکاری ناکو استیل  در فضایی بالغ بر 200 متر مربع توسط 8 دستگاه پرس ضربه ای 63 تن و دو دستگاه پرس ضربه ای 60و 45و 35 و 25 و 20 تن تجهیز گردیده است که جزو به‌روزترین و مجهزترین دستگاه‌های پرس ضربه ای هستند و کیفیت بالای قطعه را به همراه دارند.این ماشین‌ها به نحوی طراحی شده‌اند که می‌توان میزان نیرو، سرعت و دقت مورد نظر برای ساخت قطعه را تنظیم کرد و به شکل مورد نظر رسید، به همین دلیل باید دامنه صحیح نیروی این دستگاه کنترل شود که این امر توسط مهندسین و تکنسین‌های کارآزموده ما به دقت صورت می‌پذیرد.این ماشین‌آلات از سرعت بسیار بالاتری نسبت به سایر تجهیزات (هیدرولیکی، پنوماتیکی، هیدروپنوماتیکی) برخوردار هستند و گزینه‌ی ایده‌آلی برای پروژه‌های سبک‌تر و خطوط تولید انبوه محسوب می‌شوند. شوک گسستگی مواد در حین برش روی آنها بی‌اثر است و بهترین گزینه برای قالب‌های بلنک زنی و برشکاری محسوب می‌شوند.دستگاه‌های پرس ضربه ای ما مکانیکی بوده و از نظر نیروی تولیدی جزو پرس‌های نیمه سنگین محسوب می‌شوند. چارچوب این دستگاه‌ها از نوع C-Frame جلو باز بوده که علاوه بر جذب ضربات و ارتعاشات، دسترسی به قالب را از سه جهت رو به رو، راست و چپ امکان‌پذیر می‌سازد که در نهایت علاوه بر تولید قطعه با کیفیت بالا، عمر قالب شما نیز به حداکثر می‌رسد.

  • کنترل قبل از تولید:

قبل از تولید در ناکو استیل، برای پروژه شما زمان قابل توجهی توسط کارشناسان فنی ما گذاشته خواهد شد و قالب شما با تولید نمونه تست خواهد شد، چرا که طراحی قالب از حساس‌ترین و مهم‌ترین بخش‌های تولید قطعات پرسکاری است.بدین ترتیب نقاط حساس و مشکل‌آفرین در کار را قبل از تولید پیش‌بینی شده و به کمک شما در طراحی اصلاح می‌کنیم. اعمال این تغییرات مشکلات پرسکاری ورق‌های فلزی و خطای پس از تولید را به کمتر از 1% خواهد رساند.

  • سرعت بالای تولید:

با توجه به اینکه زمان برای تولیدکنندگان جهت فرآیند توسعه محصولاتشان حائز اهمیت است، ما در ناکو استیل  می‌توانیم سرعت بالای تولید را با استفاده از دستگاه‌های ضربه ای پیشرفته که دارای سرعت زیاد هستند و گزینه ایده آلی برای تولید انبوه محسوب می‌شوند، را تضمین می‌کنیم. ما تمام تلاشمان را می‌کنیم تا قطعات شما در زمان تعیین شده تحویل داده شود و چرخه توسعه محصول شما بدون اتلاف وقت به مرحله تولید برسد.

  • ارسال سریع و ایمن سفارشات:

گروه صنعتی ناکو استیل  برای ارسال سفارشات از معتبرترین و ایمن‌ترین شرکت‌های حمل بار استفاده می‌کند و تمام نکات ایمنی را برای بسته‌بندی قطعات به کار می‌گیرد تا سفارشات شما در برابر هرگونه ضربه و فشار ایمن و در کمترین زمان به دستتان برسد.از نمونه کارهای ناکو استیل در زمینه پرسکاری ورق و شکل‌دهی به آن می‌توان به قطعات فلزی محصولات خود شرکت اشاره کرد که گواه بر کیفیت تولید و مهارت اثبات شده این شرکت می‌باشد و شما می‌توانید از کیفیت بالای قطعات تولیدی خود اطمینان حاصل کنید.ونه پرس 1

  • راه‌های ارتباط با کارشناسان

امکان جلسه حضوری و بازدید از کارخانه و دستگاه‌های مونتاژ برای شرکت‌ها با هماهنگی قبلی وجود دارد.