• پردیس،منطقه صنعتی خرمدشت،20متری غربی،خیابان سوم غربی،پلاک 117
  • nakosteel@gmail.com
ناکو استیل

برش ورق با دستگاه ان سی(NC)

با پیشرفت تکنولوژی و نیاز روز افزون به افزایش کیفیت و دقت اجزای ساخته شده، استفاده از دستگاه های به روز و پیشرفته امری اجتناب ناپذیر می گردد. به طوری که هر چقدر قطعات ساخته و مونتاژ شده کیفیت و دقت بالاتری داشته باشند استفاده از دستگاه های ان سی پیشرفته بیشتر مورد نیاز است. یکی از مهمترین پارامترهای ساخت هر مجموعه، فرایند برش و قطعه زنی می باشد که از ابتدایی ترین مرحله ساخت می باشد. به کمک این دستگاه ها می توان بر اساس نیاز هر پروژه، ورق های فلزی را در اندازه و ضخامت های متفاوتی برش داده و از آنها استفاده کرد. با به کارگیری تکنیک های گیوتین NC فرآیند برش ورق ها به صورت کاملا دقیق و با کیفیت قابل قبولی انجام خواهد شد. معمولا اغلب دستگاه های برش NC توانایی برش دادن انواع ورق های کامپوزیت آلومینیوم، آهنی، استیل، برنج و …را داشته و می توانند در ابعاد مشخص و از پیش تعیین شده ای این کار را انجام دهند. دستگاه برش  ان سی هم دقت و کیفیت بالا دارد و هم زمان لازم برای برش قطعات آهنی و غیر آهنی و آلیاژی و آلومینیومی و به طور کلی هر نوع آلیاژ فلزی را به شدت کاهش می دهد.

0 +
سال حضور موفق
شرکت ناکو استیل

ویژگی دستگاه ان سی(NC)

استفاده از این ابزارهای جدید باعث می شود تا علاوه بر افزایش سرعت انجام کارها، نیاز به نیروی انسانی کاهش یابد و دستگاه برش NC به صورت کاملا اتوماتیک بتواند مراحل مختلف را اجرا نماید و علاوه بر افزایش بهره وری و تولید، افزایش سرعت انجام کار و افزایش رضایت مشتریان بتوان زمان را به گونه ای مطلوب مدیریت نمود. در بحث برش NC ) ان سی) دستگاه موجود قابلیت های زیر انجام می شود :

برش انوع ورق فلزی تا ضخامت 6 میلیمتر و طول 3 متر با دستگاه برش NC

مزایای استفاده از دستگاه های برش ان سی(NC)

در بخش صنعت، هر کشوری تمام تلاش خود را متمرکز بر دقت، ظرافت و مهندسی شدن این امور می‌کند. بنابراین دستگاه برش فلزات در این بخش نقش مهمی را ایفا می کند. امروزه تقریبا برای تمامی صنایع از برش ان سی NC برای برش فلزات آهنی و استیل و آلومینیوم و آلیاژی استفاده می‌گردد. این دستگاه ها کاربرد واقعی و پتانسیل حقیقی فناوری‌های جدید را در تولیدات صنعتی را دارند.